fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

warsaw time – fashion culture

Rate this post
meski blog modowy

Najpierw trochę z mojego życia. Właśnie wróciłem z obrony pracy licencjackiej – pochwalę się – 4.5 ; )
Przede mną jeszcze parę zaliczeń oraz ostatni egzamin dyplomowy. Dzień bardzo udany. Od samego rana wszystko potoczyło się według mojej myśli. Sprawnie poszło, bo oprócz obrony był też angielski oraz nowoczesne technologie.  Mam nadzieję, że zdałem resztę.

Druga stylizacja z Warszawy. W niej pojawiłem się na pokazach Fashion Culture.
Zestawiłem ze sobą taliowaną, różową koszulę w kratę z granatowymi chinosami. Muszka urozmaica stylizację i nadaje bardziej eleganckiego tonu. Ubrałem na nadgarstek bransoletę KOD – która idealnie pasuje do klasycznych looków. Brązowa torba którą prezentuję jest przede wszystkim funkcjonalna. Pomimo swoich lat bardzo mi się podoba, ma charakter. Buty to moje nowe odkrycie – Vitto Rossi. Ich matowy odcień sprawia, że można je ubrać na wiele sposobów.

Zdjęcia wykonał Rafał Chobot – autor także poprzedniej sesji. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy. Jeśli szukacie profesjonalisty w stolicy-zdecydowanie polecam!

PS: Wszystkim Mamom ( w szczególności mojej) – najlepsze życzenia!

meski blog modowy

meski blog modowy

koszula: Tommy Hilfiger
muszka: vintage
spodnie: Tommy Hilfiger
okulary: Ray Ban
bransoleta: KOD Design
torba: vintage

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!