fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

beautiful background

Rate this post
Ostatnie spotkanie przy kawie z Rafałem zakończyło się zdjęciami, które właśnie oglądacie.
Jeśli mieszkacie w Warszawie lub będziecie, to musicie odwiedzić my’o’my. Pyszne jedzenie i świeża, aromatyczna kawa!
Do tego uśmiechnięta obsługa i widok na PKiN. Idealne miejsce na rozpoczęcie dnia. 
Powodem mojego przyjazdu była gala Glam Awards, ale o tym napiszę w późniejszym poście ;)
Kiedyś już pisałem, że zakochałem się w naszej stolicy. Nadal się pod tym podpisuję. 
Z każdym przyjazdem podoba mi się tutaj jeszcze bardziej. Wydaje mi się, że przeprowadzka do Warszawy jest nieunikniona i chyba zacznę o tym poważnie myśleć. 
Mój zestaw tak jak poprzedni musiał być wygodny. Kilkugodzinna podróż PKP nie należy do przyjemności, więc musiałem czuć się swobodnie. Większość rzeczy, które mam na sobie pochodzi z Tommiego. 
Skórzane, porządne buty to produkt polskiego sklepu Akardo. Ciesze się, że polskie firmy pokazują naprawdę wysoki poziom wykonania i nie odbiegają niczym od zagranicznych marek, a może nawet je przebijają. Mówiąc o skórze, firma vooc, która jest producentem toreb, plecaków itp również staje na wysokości zadania. Torba, którą od nich otrzymałem jest solidna, wykonana ręcznie a w dodatku może pełnić również funkcję  plecaka, co daje możliwość noszenia według własnego upodobania. 
Na koniec dodatki, czyli mollie. Artystka tworząca „biżuterię szczęścia”. Mówiąc szczerze, ja bez „czegoś” na nadgarstku czuję się dziwnie. 

marynarka, spodnie, koszula: Tommy Hilfiger
torba: VOOC
buty: Akardo.pl
dodatki: Mollie.pl
miejsce: my’o’my
Autorem zdjęć jest Rafał Chobot PHOTOGRAPHY

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!