Facebook Instagram YouTube

Granatowa marynarka w kratę

meski granatowy plaszcz
Granatowa marynarka w kratę
4.7 (93.33%) 3 votes

Elegancka stylizacja, jednak tylko dla facetów, którzy nie boją bawić się kolorami i deseniami. W przygotowanej przeze mnie stylizacji pojawia się zarówno mocny kolor, którym są czerwone spodnie, deseń w eleganckiej formie, czyli marynarka w kratę i odsłonięte bose stopy. Połączenie odważne, ale mam nadzieję, że Stałym Czytelnikom mojego bloga się ono spodoba.

Marynarka w kratę

Pierwszy taki model w mojej kolekcji, dotąd „najbardziej szalonym” deseniem była jodełka. Pomimo szerokiej kolorystyki większość moich marynarek jest jednolita, dlatego cieszę się, że nowa marynarka w kratę trafiła do mojej garderoby. Granatowa marynarka z brązowymi kontrastami świetnie wygląda zestawiona z mocnymi, czerwonymi spodniami. Nogawki zostały podwinięte odsłaniając kostkę. Teoretycznie ze względu na brązowe elementy marynarki powinienem wybrać brązowe buty, ale wydaje mi się, że czarne wsuwane półbuty są lepszym wyborem. Wydaje mi się, że z brązowymi butami stylizacja mogłaby zrobić się mdła, z kolei czarny w tym wypadku doskonale odbija. Pod marynarką w kratę kryje się grubsza biała koszula z siwymi kontrastami. Biała koszula sprawdza się niemal w każdej sytuacji. W tym wypadku cały zestaw jest bardzo wyraźny, dlatego założyłem białą klasyczną koszulę jako „bazę”. Na nadgarstku element, którego nie da się niezauważyć, czyli piękny zegarek Nautica. Wykonany ze stali nierdzewnej, na którą następnie naniesiono różowe złoto zegarek inspirowany żeglugą morską zwraca na siebie uwagę. Na granatowej tarczy znajduje się chronograf oraz datownik a naniesiona skala tachometryczna pozwala obliczyć średnią prędkość w km/h lub milach/h, z jaką porusza się dany obiekt na wyznaczonym dystansie, najczęściej jest to odcinek = 1 kilometrowi lub 1 mili. Z kolei bezel (ruchomy pierścień) umożliwia odliczanie do 60 minut od obecnego. Na okrycie granatowy slipon, czyli jednorzędowy płaszcz bez paska, z krytym zapięciem na guziki.

marynarka w krate dastan meska

granatowy meski plaszcz manchester

granatowa marynarka i czerwone spodnie chino stylizacja
granatowa marynarka i plaszcz

biala meska koszula sheirt

meska marynarka dastan w krate

moda meska wiosna

meskie czarne wsuwane buty

bordowe meskie spodnie

plaszcz meski granatowy
meska marynarka w krate

granatowa marynarka w krate dastan

meski zegarek nautica zloto niebieski

Rzeczy, które prezentuję pochodzą z:

płaszcz: C&A
koszula: s:HEirt (link)
marynarka: Dastan (link)

spodnie: C&A
buty: Kari
zegarek: Nautica (TimeTrend.pl)
pasek: TopSecret

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!