fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Mój pierwszy raz- ekstremalna jazda Monster Truck

Mój pierwszy raz- ekstremalna jazda Monster truckiem
5/5 - (2 votes)

Wyjątkowe i ekstremalne przeżycia. Drugi odcinek z serii „Mój pierwszy raz”.

Przygoda z Monster Truck.

Ostatnim razem „mój pierwszy raz” odbywał się w powietrzu, latałem motoparalotnią ponad 200 metrów nad ziemią. Teraz kolej na naziemną, ale nie mniej ekscytującą atrakcję.
Kilkanaście kilometrów za Warszawą znajduje się przygotowany tor, po którym można przejechać się nietypowym samochodem.
Wysoka na ponad dwa metry bestia robi wrażenie. Jadąc samochodem na miejsce z daleka było już widać tego kolosa.

Pierwsze okrążenie po stronie pasażera, ale szybko zachciałem zmienić stronę i spróbować swoich sił.
Zresztą nie będę opowiadał, lepiej zobaczcie sami :) (Polecam w HD! )

Przez nagły skok adrenaliny kompletnie zapomniałem nagrać podsumowania. Chciałbym Wam powiedzieć, że świetnie się bawiłem podczas jazdy. Przygotowana przestrzeń pozwala w pełni wykorzystać dostępnego Monster Trucka. Podjazdy wciskają w siedzenie, a ostre zjazdy przyspieszają bicie serca. Polecam taką jazdę każdemu, moja dziewczyna także – bo udało mi się ją namówić :)

wyjatkowy prezent dla faceta monster truck monster truck polska Mój pierwszy raz- ekstremalna jazda Monster truckiem prezent dla faceta monster truck podlinski monster truck moj pierwszy raz katalog marzen podlinski Mój pierwszy raz- ekstremalna jazda Monster truckiem hardcore prezent dla faceta monster truck

katalog marzen- wyjatkowy prezent

Projekt „Mój pierwszy raz” tworzony jest przy współpracy z KatalogMarzeń.pl – miejscu, gdzie znajdziecie mnóstwo atrakcji i pomysłów na wyjątkowe prezenty – nie tylko dla faceta! :)

 

[button link=”http://www.katalogmarzen.pl/pl/szukaj/monster” color=”default”]Sprawdź Monster Truck w Twoim mieście! [/button]

 

Mam nadzieję, że przygotowany przeze mnie materiał podobał Wam się! Oczywiście to nie koniec tego pełnego adrenaliny projektu! Niedługo pojawi się kolejny odcinek, tym razem zmierzę się z żywiołem wody-  więc subskrybujcie mój kanał na YouTube!

 

 

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!