fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

marynarka i airmaxy

Rate this post
O tym połączeniu naczytałem się sporo w internecie, kiedy pierwszy raz dodałem taką stylizację około pół rodu temu. Moje zdjęcie trafiło na jakieś forum i zaczęła się lawina komentarzy, jednych tak krytycznych, że nawet skrajny optymista by się załamał, drugich z kolei bardzo pozytywnych.
Dla jednych szczyt braku gusty, dla drugich nowy trend. Jestem ciekawy Waszego zdania na ten temat, czyli moich czytelników

Stylizacja do „słonecznego Maiami”. Awiatorki, sportowe buty i jeansy. Wydaje mi się, że do tego zestawu będę często nawiązywał, pokazując, że według mnie da się pogodzić sportowe obuwie z marynarką. 

 
12

 

13

Spodnie są szersze w udach, ze zwężająca się nogawką. Dobrze maskują męskie rozbudowane uda ;)

10

Poszetka to teraz jeden z moich topowych dodatków. Muchy mi się znudziły, a z poszetkami mogę szaleć i kombinować (patrz tu). Dzisiaj jednak klasyczna, gładka, szara. 

6

 

7

 

5

 

11

 

9
81

 

2

 

14

 

4
15

marynarka i spodnie: Tommy Hilfiger
koszula: H&M
buty: Nike Airmax via. Answear.com
okulary: ZeroUV
 Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!