fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Nowy rok – nowy On! Metamorfoza Roberta

metamorfoza robert z podlinskim
3/5 - (8 votes)

Kolejny mężczyzna przeszedł stylową metamorfozę z C&A i Podlińskim! Zobacz efekty naszej pracy!Nowy rok – nowy On! Metamorfoza Roberta

Dzień w którym zmieniliśmy Roberta rozpoczął się oczywiście od śniadania i dobrej kawy, aby lepiej się poznać i przełamać pierwsze lody. Robert opowiedział mi o tym jak zaczął śledzić mojego bloga i kanał an YouTube, oraz o pomyśle na komentarz, który zapewnił mu zwycięstwo IV edycji Metamorfoz.

Metamorfoza to nie tylko zmiana ubrań, ale odświeżenie całego wizerunku – czyli także uporządkowania fryzury. W tym celu udaliśmy się do salonu Le Desir na ulicy Jasnej w Warszawie, gdzie czekała na nas Aga z pomysłami na nowe cięcie dla Roberta. Wybraliśmy klasyczne i eleganckie cięcie, które naszym zdaniem świetnie pasuje do kształtu twarzy i rodzaju włosów Roberta.

Zmianie fryzury zawsze towarzyszy uczucie odświeżenia i zwiększonej pewności siebie, dlatego od razu po wizycie w salonie udaliśmy się do studia, aby zrobić sesje zdjęciowe.


TOP GUN – W AMERYKAŃSKIM STYLU

Stylizacja w stylu amerykańskiego pilota okazała się strzałem w dziesiątkę. Robert świetnie czuł się w połączeniu skóry ozdobionej militarnymi wszywkami z delikatnie przetartymi jeansami i wysokim, czarnym golfem.DENIM – MODNIE NA CO DZIEŃ

Ten zestaw przygotowany został jako stylizacja na co dzień. Początkowo postawiliśmy na czerwoną kratę, którą jednak uspokoiliśmy zmieniając nieco kolorystyk i dodając formalności poprzez sztyblety.NA PODLIŃSKIEGO

Patrząc na Roberta w tej stylizacji czułem się trochę tak, jak gdybym patrzył na siebie (tylko zdecydowanie szczuplejszego :). Przygotowany zestaw to totalnie mój styl i moja kolorystyka, którą zaproponowałem Robertowi. Połączenie eleganckiego szarego płaszcza z bordowym golfem wygląda moim zdaniem rewelacyjnie! Zestaw idealny na każdą okazję.

Podziękowania

Bardzo chciałbym podziękować całej ekipie tworzącej IV edycję Matamorfozy z C&A i Podlińskim. To był świetny dzień i świetna robota :)

C&A: Izabela Adamska
Zdjęcia: Krzysztof Adamek
Włosy: Aga z salonu Le Desir
Stylista: Paweł Senator
Maku-up: Patrycja Tyszka-Ksepka

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!