fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

first snow

Rate this post

To były bardzo trudne warunki. Ksawery szalał i nie pozwalał nam spokojnie popracować.Jednak nas to nie zniechęciło. Pomimo uciążliwego wiatru i zimna postanowiliśmy dokończyć sesję.

Mnie samego uratowały nauszniki i ciepły płaszcz polskiej firmy Natur, który sprawdził się znakomicie.Włoska wełna i porządne wykonanie.
Żałuję tylko, że do torby od Solier nie wrzuciłem termosu z gorącą kawą. Jeśli jesteśmy już przy torbie. Od wczoraj trwa konkurs, w którym jest ona do wygrania!
Na końcu tego wpisu znajdziecie więcej informacji ;)

Stylizacja ciepła, na tamtą pogodę idealna ;)

płaszcz:  Natur
nauszniki: Earmuffs
komin: no name
spodnie: Tommy Hilfiger
buty: Akardo
torba: Solier 
Kliknij na zdjęcie i weź udział w konkursie na facebooku ; )

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!