Facebook Instagram YouTube

Podlinski x House

Podlinski x House
5 (100%) 4 votes

Nie wiem czy pamiętacie, ale jakiś czas temu wybrałem się do Krakowa, aby wziąć udział w nowych działaniach marko House na sezon jesień/zima 2017. Efekty sesji są już dostępne, dlatego chciałbym Wam pokazać kilka zdjęć.

Akcja House x Bloggers to efekt modowej współpracy z influencerami, w którym zobaczyć możemy ich autorskie stylizacje stworzone z produktów House. Zobacz najnowszy lookbook, poznaj nową kolekcję i zainspiruj się jesiennym lookiem!


zobacz całą sesję

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!