fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Odważnie i kolorowo

kolorowa meska marynarka chi chi ude
4.7/5 - (24 votes)

To propozycja tylko dla pewnych siebie facetów. 

Wzorzysta, egzotyczna marynarka

Jeżeli odważysz się założyć taki zestaw, musisz wiedzieć, że wszystkie oczy będą skierowane na Ciebie. Nie często spotyka się aż tak kolorowo ubranych ludzi na ulicy. Przynajmniej ja ich nie widuję…
Same żółte spodnie są już dość mocnym elementem, który z rzuca się już z daleka, ale jeśli dobierzesz do tego wyrazistą marynarkę od Chi-Chi Ude – będziesz w centrum uwagi. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest do propozycja dla każdego. Nie wszyscy lubią takie mocne zestawy, oraz nie każdy „poradziłby sobie” i czuł się tak ubrany pewnie. Jestem jednak zakochany w twórczości Chi-Chi, projekty są hipnotyzujące, inspirowane zachodnio-afrykańskimi barwami. Gdy pokazała mi swoją kolekcję, zapragnąłem mieć ją całą w swojej garderobie – o czym z resztą mówiłem na Snapchacie. Z tymi kolorowymi ubraniami zestawiłem biel, aby nie przekombinować – bo o to jest bardzo łatwo. Dlatego też zdecydowałem się na biały v-neck i białe buty Adidas Superstar.
Bardzo długo chciałem zrealizować sesję na dachu, ale nie jest to takie proste. W końcu się udało, a lepszego widoku nie mogłem sobie wymarzyć. W tle Pałac Kultury i Nauki, oraz warszawskie wieżowce.

sesja na dachu warszawa
[columns ]
[column size=”1/2″]zolte meskie spodnie chino[/column]
[column size=”1/2″]

 

moda meska blog podlinski[/column]
[/columns]
wzorzysta meska marynarka egzotycznakolorowe meskie stylizacje

[columns]
[column size=”1/3″]


Polub mój profil i bądź na bieżąco:


[/column]
[column size=”1/3″]

Dodaj mnie na snapchacie:

SNAP


[/column]
[column size=”1/3″]

Obserwuj na instagramie:

instagram


[/column]
[/columns]

chi chi ude marynarkikolorowa meska marynarka chi chi ude
Fot: Kora Bułanów, Włosy: Piotr Michalak

Rzeczy, które prezentuję pochodzą z:
marynarka: Chi-Chi Ude; koszulka: C&A; spodnie: Benevento (szukaj podobnych); buty: Adidas Superstar; zegarek: G.Gerlach

 

Jeżeli wpis Ci się podobał:

 

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!