fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Na luzie – streetwear outfit

Rate this post

Po ostatnim bardzo eleganckim wpisie o garniturach, kolej na trochę luzu.

Staram się przygotowywać wpisy dla tak, aby każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie. Wiele razy już dawaliście mi do zrozumienia, że nie mam się ograniczać i pokazywać zestawów tylko w jednym, określonym stylu. W moich stylizacjach rzadko decyduje się na dresowe spodnie, ale to był ich dzień. Chociaż było dzisiaj całkiem ciepło, założyłem gruby szal i owinąłem nim szyje. Na głowę wełniana czapka, ręcznie zrobiona przez moją Babcię. Skórzane sportowe buty, bluza imitująca ramoneskę i biały t-shirt.

 

na luzie15 na luzie05 na luzie17 na luzie13 na luzie09 na luzie11 na luzie04 na luzie03 na luzie18 na luzie07 na luzie14

Rzeczy, które prezentuję pochodzą z:
czapka: DIY; szal: NewYorker; kurtka: Medicine; bluza; AntonyMorato; spodnie: C&A; buty: PepeJeans; okulary: ZeroUV;
Zapraszam do oglądania filmiku:

Jeżeli wpis Ci się podobał, kliknij: 

 

DRESY

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!