fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Paryż – C&A Showroom

4.5/5 - (2 votes)

Na zaproszenie marki C&A poleciałem do Paryża, aby zobaczyć nową kolekcję jesień / zima 2015. 

Wylot z Warszawy był wczesnym rankiem, z czego bardzo się cieszyłem. Oznaczało to, że uda nam się chociaż chwilę pozwiedzać miasto. Nigdy wcześniej nie byłem we Francji, więc zależało mi, aby wygospodarować trochę czasu na zwiedzanie.
Razem z Cajmel i K.Adamkiem spotkaliśmy się na lotnisku, gdzie zaskoczyły nas ogromne kolejki do odprawy. Na szczęście zdążyliśmy na samolot, a ja nawet wypiłem w biegu kawę.
Tuż po zakwaterowaniu w hotelu Mama Shelter, wsiedliśmy w taksówkę i wybraliśmy się zobaczyć słynną Wieżę Eiffla, oraz posmakować tutejszej kuchni. Druga połowa dnia była ściśle zoplanowana. Szybki powrót do hotelu, aby się przygotować na koktajl party na tarasie Le Perchoir. Bardzo się ucieszyłem, gdy zobaczyłem tam Emanuela. Wieczorem w hotelu czekała na nas kolacja, a w pokojach makaroniki.

Drugi dzień w Paryżu także rozpoczął się dość wcześnie. Pojechaliśmy do showroomu C&A, gdzie odbyło się otwarcie prowadzone przez Teri Naccarato. Po zakończeniu powitalnej części, przyszedł moment na najważniejszy punkt całego wyjazdu – czyli prezentację kolekcji C&A AW15. Wszystko to działo się na trzech poziomach, podzielonych według kolekcji. Nie mogę się doczekać, gdy to wszystko pojawi się w sklepach! :)

 

[columns ]
[column size=”1/3″]podlinski lukasz podroze[/column]
[column size=”1/3″]moda meska casual[/column]

[/column]
[column size=”1/3″]c&a ubrania meskie[/column]
[/columns]

 

[columns ]
[column size=”1/2″]smart casual style [/column]
[column size=”1/2″]c and a paris showroom[/column]
[/columns]
pokaz c&a

[columns]
[column size=”1/3″]


Polub mój profil i bądź na bieżąco:

[/column]
[column size=”1/3″]

Dodaj mnie na snapchacie:
SNAP
[/column]
[column size=”1/3″]

Obserwuj na instagramie:
instagram
[/column]
[/columns]

[columns ]
[column size=”1/2″]rozowa poszetka[/column]
[column size=”1/2″]clockhouse c&a[/column]
[/columns]
podlinski c&a

podlinski moda meska blog

Zdjęcia: Krzysztof Adamek

Na moim instagramie i snapchacie mogliście na bieżąco sprawdzać gdzie jestem i co robię. Jeśli jednak Wam to umknęło, wrzucam kilka fotek :)

 

Nie byłbym sobą, gdybym nie przygotował z wyjazdu filmiku. Zapraszam do oglądania w HD :)

Jeżeli wpis Ci się podobał, daj znać klikając:

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!