fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Zmień styl na jesień – rozdaję 2500 zł na zakupy w C&A – Metamorfoza z Podlińskim

konsultacje

Jesień to świetny moment aby przeanalizować stan swojej garderoby i uzupełnić jej ewentualne braki. Dlatego kolejny raz przeprowadzam „projekt – metamorfoza”! Już za miesiąc zabiorę dwóch z moich Czytelników na wielkie zakupy, wizytę w najlepszym salonie fryzjerskim w Polsce i przygotuję ich na profesjonalną sesję zdjęciową. Zainteresowany?Potrzebujesz profesjonalnej pomocy?


Chcesz zmienić swój styl?


Twoja garderoba wymaga odświeżenia?


Czujesz się zagubiony w świecie mody?

Koniecznie weź udział w mojej akcji!
Aby zgłosić się należy:


1. Być Czytelnikiem bloga

2. Dać szanse znajomym

3. Wyjaśnić, dlaczego mam wybrać Ciebie

Przykład: Chciałbym wziąć udział w akcji, ponieważ moja szafa świeci pustkami.

SKOMENTUJ


Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin.
metamorfoza meska personal shopping

2x Nagroda główna


– Karta podarunkowa o wartości 1000 zł na zakupy w C&A
– Wizyta w najlepszym salonie fryzjerskim w Polsce
– Profesjonalna sesja zdjęciowa
– Doradztwo podczas zakupów

5x Nagroda dodatkowa


– Karta podarunkowa o wartości 100 zł na zakupy w C&A

Poprzedni zwycięzcy

Jakub Modliński

„Dzień metamorfozy był dla mnie dniem niesamowicie wyjątkowym. Działo się tak wiele, w tak krótkim czasie. Poznałem rzeczy, z którymi nigdy nie miałem do czynienia. Chcę zaznaczyć, że było to wspaniale przygotowane przez Łukasza i cały sztab ludzi pracujących nad tym projektem. Łukasz wprowadził bardzo fajną luźną atmosferę, czułem się niesamowicie, dosłownie jak „gwiazda”.

Damian Michalski

Wygrana w konkursie była dla mnie wielkim zaskoczeniem. Gdy doszło już do odbioru nagrody Łukasz od początku starał się, aby atmosfera była luźna i bezstresowa.
Świetnie dobrana ekipa od fryzjera, przez makijażystkę po stylistę i fotografa. Na sesji nie dało się odczuć jakiegokolwiek stresu, każdy służył radą za co pragnę jeszcze raz podziękować.
Mogę zapewnić że jest to przygoda której się nie zapomina i fajne oderwanie od rzeczywistości. Łukasz i reszta ekipy wykonali kawał dobrej roboty, aby wszytko wyszło profesjonalnie.
Zachęcam wszystkich do udziału w kolejnej edycji! Naprawdę warto!

prev-150603Man-MK3849
metamorfoza meska
metamorfoza

Wyniki konkursu Metamorfozy

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zgłoszenia, a zwycięzców proszę o kontakt na adres mailowy: info.podlinski@gmail.com w ciagu 48 godzin od ogłoszenia wyników.

Nagrody główne otrzymują:

nagroda-glona2

nagroda-glowna

Nagrody dodatkowe otrzymują:

zrzut-ekranu-2016-10-02-o-21-44-48

zrzut-ekranu-2016-10-02-o-21-48-55

zrzut-ekranu-2016-10-02-o-21-51-30

zrzut-ekranu-2016-10-02-o-21-52-38

zrzut-ekranu-2016-10-02-o-21-57-26

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!