fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Różowa koszula, zielone spodenki i szelki

Rate this post

Nie boję się różu, to świetny i modny kolor!

Witajcie, w końcu udało mi się uporać z niektórymi sprawami i przejść się, porobić zdjęcia.
Przez ten ciągły szybki tryb życia przestałem cieszyć się z tych najmniejszych rzeczy, a przecież to detale są najważniejsze! Cieszę się z dzisiejszego dnia. Wykorzystałem go dobrze, nie tylko zawodowo(?), ale także prywatnie.
Po długiej przerwie nareszcie udałem się do kina. Tego mi było trzeba. Zdecydowanie wolę oglądać filmy na dużym ekranie. Chociaż nie narzekam na domowe seanse, które zresztą odbywają się dość często, warto wybrać się do kina i nacieszyć oko i ucho jakością.

pink shirt

Nie wiem jak Was, ale mnie te upały bardzo męczą. Większość ludzi narzeka na zimę, ja marudzę, gdy jest gorąco.
Cieplej ubrać się możesz zawsze, a rozbierzesz się tylko do pewnego momentu. Bez względu na pogodę, warto jednak dbać  siebie i swój wygląd. Chociaż nie jest to łatwe – trzeba ;  )

różowa koszula i krotkie zielone spodenki

Dziś proponuję połączenie różowej koszuli w kratę z krótkimi, zielonymi spodniami. Ciekawym dodatkiem są szelki, które były w komplecie.
Nie toleruję koszul z krótkim rękawem. Wybaczam jedynie pracownikom służb komunikacyjnych i Cejrowskiemu.
Znacznie lepiej wygląda koszula z długim rękawem, który jest podwinięty. W ten sposób możemy wyeksponować mankiety, które bardzo często są ozdabiane.

meska różowa koszula 800

Przechodząc do niższej części zestawu, wydaje mi się, że spodenki prawie zawsze lepiej wyglądają lekko podwinięte.
miejska stylizacja 80,

okulary korekcyjne jak aviator 800

spodenki i szelki 800

różowa koszula800
zaczes hairstyle 800
meski zegarek timex  800
fryzura meska zaczes 800
Rzeczy, które prezentuję :

koszula: Hilfiger
spodenki: C&A
zegarek: Timex
buty: Hilfiger

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!