fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Cztery pory roku – Colorado Jesień

autumn fashion menswear
5/5 - (8 votes)

Jesienna i deszczowa odsłona klasycznego modelu CAT-ów.

Tym razem stylizacja oparta na kolorach ziemi. Głównym elementem jest skórzana kurtka marki Dorjan, która świetnie sprawdziła się tego dnia. Pomimo deszczu i chłodnego dnia, porządna skóra zapewniła mi ciepło. Dobrałem do niej nietypowe dla mnie spodnie. To pierwsze w mojej garderobie bojówki, znalazłem je w C&A. Ostatnio przekonałem się do spodni ze ściągaczami, jestem teraz ich wielkim fanem. Obecnie rozglądam się nad „miękkimi” jeansami, oczywiście ze ściągaczami.
Szal pochodzi ze Stradivariusa, z damskiej kolekcji. Nie wiem jak Wy, ale ja nie uważam, aby był on wyłącznie dla Pań. Jest wielki i długi, więc zawinąłem go jak komin – czyli w mój ulubiony sposób. Buty to legendarne, miodowe Colorado – CATy. Zaimpregnowałem je, więc jestem gotowy na nieustannie padający deszcz, czy nawet nadchodzący śnieg. Okulary, które mam to zwykłe zerówki, ale poważnie zastanawiam się nad zakupem okularów korekcyjnych o takim kształcie.

 

Zobaczcie krótki filmik który przygotowałem:

skora meska brazowa

meskie bojowki
moda meska jesien

skóra na jesienpiekna polska jesien

miodowe buty meskie
moda meska blog

polska jesien
buty colorado cat

moda meska stylizacje na jesien
kurtki na jesien meskie

autumn fashion menswear

 

moda meska jesienia


Rzeczy, które prezentuje pochodzą z:
okulary: ZeroUV
kurtka: Dorjan
szal: Stradivarius
spodnie: C&A
buty: CAT Footwear
zegarek: Apple Watch (iSpot)

SNAP white

Pamiętaj, że możesz przyznać gwiazdkę temu wpisowi, na nawet kciuka :)

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!