fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

finally on the roof

Rate this post
Odkąd pamiętam zawsze chciałem mieć sesje zdjęciowa na dachu. Długo szukałem ciekawego miejsca w Poznaniu, gdzie można by spokojnie zrobić zdjęcia, jednak bez skutku. Ostatnio spotkałem się z Dominikiem by nagrać filmik dla WOŚP, po nagraniu mieliśmy pojechać do centrum i poszukać ciekawego tła. Podczas rozmowy jednak usłyszałem „awaryjnie pomyślałem, że możemy zrobić zdjęcia na dachu, jeśli chcesz”. Oczy mi się zaświeciły, już wiadome było, że nigdzie się nie ruszamy…

Stylizacja 100% mnie. W takich czuję się zdecydowanie najlepiej. Bardzo lubię kolorowe spodnie, a bez marynarek nie wyobrażam sobie garderoby. No i zegarki… chciałbym mieć na każdy dzień roku inny… ;)
Cały czas też będę chwalił polskie buty Akardo, które mnie ogromnie zaskoczyły i są jednymi z ulubionych!

marynarka: Celio
koszula: Tommy Hilfiger
spodnie: Benevento
buty: Akardo
zegarek: DapperTime

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!