fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Okazje trzeba tworzyć – a nie biernie na nie czekać. Do akceptacjiOkazje trzeba tworzyć – a nie biernie na nie czekać

Na początek szybki test. Od jak dawna nosiłaś/eś się z zamiarem odezwania się do starego kumpla albo przyjaciółki ze szkolnych lat? Ile razy szukałeś pretekstu, żeby spotkać się ze swoją przyszłą teściową? A może nie udało Ci się podziękować sąsiadce za nakarmienie kota? Jeśli przynajmniej na 1 pytanie udzieliłeś/udzieliłaś twierdzącej odpowiedzi ten tekst jest dla Ciebie. Masz teraz czas, żeby nadrobić wszystkie zaległości. Bo czas to najcenniejsza waluta i rzecz, jaką możemy dać drugiemu człowiekowi – stąd moje wezwanie – nie czekajcie na okazje i twórzcie je sami.

Z bliskimi nie tylko na zdjęciach

W większości duże, rodzinne spotkania odbywają się z powodu uroczystości np. ślubów, komunii, czy świąt. Spotykamy się, by celebrować czyjeś sukcesy, gratulować nowej ścieżki życiowej lub świętować narodziny nowego członka rodziny. Ale po co czekać na kolejne urodziny czy rocznicę, żeby pobyć razem i zrobić coś wspólnie w większym gronie. Pomyślałem, że idealną okazją do spotkania będą spontaniczne wakacje. Zainspirowany aktywacją „Wyślij Łagodność w Butelce” marki Żołądkowa de Luxe, wysłałem po butelce łagodności do rodziny Niki i swojej, jako zaproszenie na wspólny wyjazd. Nie ukrywam, że wszyscy jesteśmy zabiegani, zapracowani, z głową pełną spraw do pozałatwiania, ale jesteśmy dobrym przykładem, że da się.

Dajmy sobie wspólny czas

Postanowiliśmy, że spróbujemy wszyscy zgrać nasze kalendarze i stworzyć okazję do wspólnego spotkania. Wybór padł na wypad nad polskie morze, nad którym obie bacie – moja oraz Nikoli -dawno nie były. Miejsce, które wynalazła moja druga połowa było idealne, z przestrzenią do przyrządzenia wspólnego grilla i strefą relaksu dla wszystkich.


Spontaniczność nadal w modzie

W każdym związku przychodzi taki czas, że pojawia się rutyna. Jako para z prawie dziesięcioletnim stażem myślę, możemy się na ten temat wypowiedzieć. Nic tak bardzo nie szkodzi, jak schematy i bierność. Naszym sekretem jest przede wszystkim szczerość i rozmowa o wszystkim oraz te drobne, spontaniczne rzeczy, które staramy się dostrzegać na co dzień. Chociażby wspólny spacer na plaży podczas chłodnego wieczoru. Okazji do romantycznych randek jest wiele, nie musi to być kolacja przy świecach czy film w ciemnym kinie.


Na przełamanie lodów

Podbicie serca kobiety to dopiero początek, drugim etapem jest zyskanie akceptacji teściowej. W moim przypadku sporo musiałem się na początku nagimnastykować, aby udowodnić jak bardzo zależy mi na Jej córce – szczególnie, że już po niecałym miesiącu znajomości chciałem porwać Nikolę na swoją studniówkę. Bywały z mojej strony fuckupy, po których przez jakiś czas wolałem się nie pokazywać (serio :D), czy dyskusje, w których nie mogliśmy dojść do kompromisu. Jednak to wszystko to kropla w morzu, które wydaje mi się przepłynęliśmy. Wspólnie spędzone piękne chwile, ale także te smutne umocniły naszą relację i w tym momencie jestem pewny, że mam w Niej przyjaciela. Teraz, po kilku latach, myślę, że mogę stwierdzić, że udało mi się podbić serca ich obu – i z wzajemnością…

Jeśli jesteś na etapie początkowym i nie masz pomysłu, jak skutecznie wkupić się w łaski przyszłej teściowej – wyślij jej kwiaty oraz butelkę łagodności i umów na spotkanie.

Przyjaźń potrzebuje spotkań

W wakacyjnym okresie wydawałoby się, że najłatwiej jest wygospodarować czas, jednak życie prywatne i zawodowe przestawia to wszystko o 180 stopni. Chociaż masz urlop, to spędzasz go raczej z drugą połówką, a gdy chcesz wyrwać się wcześniej z pracy okazuje się, że ktoś inny wziął urlop i niestety, ale trzeba pracować po godzinach.
Nie można jednak w tym wszystkim zapominać o kumplach, bo każda przyjaźń – nawet ta silna – potrzebuje spotkań.

Wyślij butelkę łagodności

Materiał powstał dzięki współpracy z marką Żołądkowa de Luxe, która dzięki swojej łagodnej recepturze potrafi doskonale łączyć ludzi. Jestem pewnien, że okazji do wspólnych spotkań jest więcej i chętnie poznam Wasze pomysły.
Wyślij darmową butelkę komuś bliskiemu, lub znajomemu, którego już dawno nie widziałeś. Na przełamanie lodów, na zgodę, na nowe przygody. 
250 osób tygodniowo w zamian za propozycje najciekawszych okazji będzie mogło wysłać butelkę Żołądkowej de Luxe do wybranej przez siebie osoby. Producent zadba o dostarczenie prezentu do rąk własnych, a Wam pozostanie już tylko umówienie się na spotkanie.
Akcja trwa do 5.08.

WYŚLIJ BUTELKĘ ŁAGODNOŚCI


Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!