fbpx
 
Facebook Instagram YouTube

Męska Wataha – czyli bromance

4.6/5 - (10 votes)

Jeżeli facet ma zbyt dobrego kumpla, to wiedz, że coś się dzieje.

Bromance

Słowo powstało od połączenia „brother” oraz „romance”. Od razu wyjaśnię, że nie ma to nic w spólnego z seksualnością. Bromance, to taki męski odpowiednik najlepszych przyjaciółek, czyli najlepsi kumple! Nie zawsze jest to dwóch facetów, często bromance dotyczy całej ekipy mężczyzn, którzy spędzają ze sobą mnóstwo czasu i dogadują się bez słów. Ulubione zajęcia takich osobników to wspólne picie alkoholu, granie w gry oraz imprezowanie. Uczucia w tym związku są zazwyczaj burzliwe, jednak bardzo silne. Od wyznawania miłości po pieszczotliwe obelgi po których zasycha człowiekowi w gardle. Jeżeli Twój facet zbyt często wychodzi do swojego kumpla, aby pograć w najnowszego PES-a, albo siedzi nocami gadając do kumpli z Diablo 3 to pewnie jest chory na bromance ! :) To jedna albo nawet najtrwalsza ze znajomości. Oprócz przyjemności, Bro zawsze sobie pomagają. Niezależnie od sytuacji, zawsze można liczyć na swojego Bro, który często zastępuje przysłowiowego szwagra.
Dlaczego o tym piszę? Otóż kilka lat temu na jednym z blogowych eventów poznałem Matusza i Łysego. Łysy nie ma imienia. Wtedy powstała nasza trzyosobowa wataha, samych samców Alfa.
We wrześniu pojechaliśmy razem z marką Ostoya w Bieszczady, aby odetchnąć, poznać i posmakować nową, Polską wódkę.

_V5B4174 _V5B4805 _V5B5167 _V5B5078

_V5B4215

_V5B4165

Nasz krótki filmik z Bieszczad:

Bromance (Official Music Video)

 

Dawajcie znać w komentarzach, czy dotyczy Was Bromance, czy macie swoich super ziomków? 

Łukasz Podliński

Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!