Moda męska, męskie fryzury, męskie sprawy.

L.PODLINSKI@GMAIL.COM
Mail dla czytelników: INFO.PODLINSKI@GMAIL.COM
Modowo – lifestylowy blog kierowany do współczesnych mężczyzn. Założony w lipcu 2012 roku nieustannie powiększa grono wiernych obserwatorów. Dwa razy uznany za drugiego męskiego bloga w sieci w roku 2013 (Sophisti, Glamki). Na mojej stronie czytelnicy mogą znaleźć dla siebie wiele gotowych rozwiązań jak się ubrać i co ważniejsze – gdzie to kupić.Prezentowane przeze mnie zestawy chociaż czasami są odważne, to na tyle uniwersalne, aby każdy facet mógł zdecydować się na podobną stylizację. Staram się inspirować i pokazywać Polskim mężczyznom co mogą nosić, oraz co robić, aby wyglądać dobrze. Moją „misją” jest poszerzanie świadomości i edukacja wizerunkowa polskich mężczyzn.

Dlaczego warto ze mną współpracować? Mojego bloga czytają osoby zainteresowane jego treścią, więc reklama trafi do właściwego odbiorcy. Każde zlecenie przygotowuję z największą starannością, aby efekty były satysfakcjonujące a umowa obopólnie korzystna. Każdy wpis zajawkowany jest na fanpage-u. Działam także na innych portalach społecznościowych (instagram, twitter, snapchat).

Ocena produktu zawsze jest obiektywna, najważniejszy jest dla mnie Czytelnik, oraz wartość jaką mu przekażę! Dbając o zaufanie polecam jedynie produkty, które sam uważam za warte zakupu.


Ponad 90% Czytelników bloga deklaruje, że moje treści mają wpływ na ich zakupy, a ponad 80% dokonuje zakupu rekomendowanych produktów.

Czytelnicy wykazali w anonimowej ankiecie zaufanie na poziomie 4.2 / 5. Ponad 90% Czytelników przyznaje, że mam bezpośredni wpływ na zmianę ich wizerunku.

Tylko w ciagu ostatnich 30 dni blog wygenerował dla jednego z partnerów sprzedaż w wysokości 18 000 zł.

Atrakcyjna grupa docelowa bloga:
65% od 18 do 24 lat
20% od 25 do 34 lat
15% jest powyżej 35 roku życia.

Poniżej eksport statystyk 06.11.2016 – 06.12.2016

Blog:
zrzut-ekranu-2016-12-07-o-18-13-23
YouTube:
Zrzut ekranu 2016-07-15 o 17.44.23
Zrzut ekranu 2016-07-15 o 18.12.27

Przykładowe realizacje

Zalando

Zalando

Virgin Mobile

Virgin Mobile

C&A

C&A

Adidas

Adidas

iSpot

iSpot

Grants

Grants

Tullamore Dew

Tullamore Dew

Książęce

Książęce

Caterpillar

Caterpillar

Victorinox

Victorinox

Ecco

Ecco

Head And Shoulders

Head And Shoulders

Bacardi

Bacardi

Philips

Philips

Katalog Marzen

Katalog Marzen

Metaxa

Metaxa

  • Łukasz Podliński

    Witaj na moim blogu! Nazywam się Łukasz Podliński i jestem Twoim internetowym doradcą, stylistą. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie treści. Główny kierunek to szeroko pojęta moda męska i budowanie wizerunku. Przeczytasz tu między innymi o tym jaki garnitur wybrać na studniówkę, jak dobierać odpowiednie spodnie i wreszcie rozwiąże Twój problem z wiązaniem krawata. Męskie fryzury to mój ulubiony temat, dlatego gdy wejdziesz w dział „włosy” będą już na Ciebie czekały poradniki jak układać włosy, oraz jak o nie dbać. Życzę Ci miłej lektury!

  • Łukasz Podliński
podlinski_net
podlinski_net
podlinski_net
podlinski_net
podlinski_net
podlinski_net